1:30

ТЕРМІНОВА НОВИНА! 20-річний український студент отримав найвищу медичну нагороду за відкриття унікального способу ПОВНОГО ВІДНОВЛЕННЯ ЗОРУ без операції!

Як новітня технологія зможе врятувати мільйони людей від сліпоти і як громадяни Україні зможуть отримати новий засіб за пільговою програмою? – у нашому сьогоднішньому матеріалі.

Неймовірне відкриття Сергія Добровольського викликало захоплення слухачів Міжнародної офтальмологічної конференції, серед яких були справжні світила медицини — відомі лікарі-офтальмологи, професори та доктори наук.

Зал 10 хвилин стоячи аплодував юнакові, який стояв біля трибуни.

Сергій розробив унікальну формулу, що дозволяє відновлювати зір БЕЗ ОПЕРАЦІЇ У БУДЬ-ЯКОМУ ВІЦІ!

За даними МОЗ, захворюваннями очей у 2023 році страждає близько 78% населення віком від 40 років. Цілком втрачають зір і стають інвалідами до 70 років — 55%.

Сергій Добровольський розробив унікальну формулу відновлення зору, та її реалізацією зайнялися провідні наукові структури України.

Фахівці з ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН УКРАЇНИ" взяли безпосередню участь у створенні нового революційного засобу відновлення зору і назвали цей метод не інакше, як сенсація в офтальмології.

На даний момент успішно проведено всі клінічні випробування та засіб, створений на основі формули Сергія, вже доступний широким масам!

Кореспондент: "Сергію, Ви входите до десятки найперспективніших молодих вчених світу. Чому ви вирішили зайнятися саме проблематикою зниження зору?"

— Чесно зізнаюся, не надто хочеться говорити про це, але мотивація тут виключно особиста. Кілька років тому у моєї матері почалося прогресуюче зниження зору, не допомагали ні окуляри, ні лінзи — зір погіршувався. Її записали на операцію, але вже за тиждень до терміну з'ясувалося, що прогресуюча сліпота у неї через погане кровопостачання найважливіших відділів ока — кришталика та очного дна, а отже ні про яку операцію не могло бути й мови.

Від подібного захворювання свого часу повністю осліпла моя бабуся. Вона довго мучилася, лежала у лікарнях, перенесла кілька невдалих операцій. Останні 7 років свого життя вона прожила повністю сліпою і безпорадною, замкненою через свою проблему в чотирьох стінах. Ми з мамою її доглядали і бачили, як вона страждає і мучиться.

Сергій у дитинстві з любою бабусею. 2007 рік.

Після смерті бабусі проблема із зором стала прогресувати й у мами. Вона мала катаракту. Спочатку лікарі вимагали багато грошей, яких ми не мали. А потім заявили, що навіть операція у її випадку не допоможе. Хоча після невдалих операцій у бабусі на хірургію та лікарів я вже перестав сподіватися.

Я боявся, що мама осліпне, тому поставив собі за мету знайти спосіб повернути їй зір!

Я поринув у вивчення препаратів, які виписували моїй матері. І був шокований, коли зрозумів, що більшість із того, що продається в аптеках, — це марна хімія, яка тільки ще більше посилює ситуацію. А мама приймала їх щодня.

Останні три роки я повністю поринув у цю тему. Власне, новий метод відновлення зору, про який зараз усі говорять, з'явився у процесі написання дипломної роботи. Я розумів, що вигадав щось нове. Але й подумати не міг, що це викличе такий інтерес з боку різноманітних структур.

Кореспондент: "З боку яких структур?"

— Як тільки з'явилися публікації про мій метод, одразу почали надходити пропозиції про продаж ідеї. Першими звернулися французи, запропонувавши 120 тисяч євро. Останнім був американський фармацевтичний холдинг, вони хотіли викупити мою розробку за 35 мільйонів доларів. Зараз я змінив номер телефону і не заходжу до соціальних мереж.

Кореспондент: "Але, наскільки я знаю, Ви не продали формулу?"

- Звичайно, ні! Можливо, це декому не сподобається, але я патріот України, я люблю і підтримую свою країну в усьому.

Я створював цей засіб не для того, щоб на ньому наживалися іноземці.

Адже що буде, якщо я продам формулу за кордон? Вони отримають патент, заборонять нам виробництво та задеруть ціну. Українці просто не зможуть повернути собі зір.

Мені один із іноземних лікарів казав, що такий засіб має коштувати не менше 3000 доларів. Самі подумайте, хто його в Україні зможе купити за такі гроші?

Тому коли мені надійшла пропозиція від держави щодо участі у розробці національного українського засобу, я відразу ж погодився. Ми працювали разом із найкращими фахівцями з ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН УКРАЇНИ".

Це був для мене чудовий досвід! Наразі вже завершено клінічні випробування та засіб доступний для людей.

Розробкою засобу на основі формули Сергія займалися найкращі вчені нашої країни

Кореспондент: "Як зараз почувається Ваша мама?"

— Нині вона цілком здорова. Моя формула, а точніше засіб, створений на її основі, повністю відновив її зір. Зараз вона має незначну міопію, яка не завдає великих незручностей. Окуляри мама не носить і навіть читає без них.

Кореспондент: “Дякую Вам, Сергію, і бажаю подальших успіхів! Ви справжня гордість нації!”

З боку держави розробку координувала Наталія Пасєчнікова, генеральний директор ДУ "Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова НАМН УКРАЇНИ". Ми попросили її докладніше розповісти про новий засіб та про те, як його можна отримати сьогодні простим людям.

Кореспондент: “У чому полягає суть ідеї Сергія Добровольського? Його формула насправді допомагає повернути зір у будь-якому віці та з будь-якого стану?"

Наталія Пасєчнікова: Ідея Сергія – це зовсім новий підхід до відновлення зору. Для фахівців не секрет, що всі аптечні препарати на сьогоднішній день можуть допомогти лише на початкових стадіях. Більш того, часто недобросовісними лікарями практикується невірний підхід: виписується купа ліків, які лише відтягують неминуче. А коли настає момент, і людина практично перестає бачити — її одразу відправляють на операцію.

Запам'ятайте: операція – це завжди ризик! Це і можливість пошкодження очного нерва, і складне відновлення, і величезна вартість, доступна далеко не кожному!

Для платних приватних клінік це бізнес — ніхто не має на меті врятувати людям зір.

Наші вчені ще на початку 2000-х років зрозуміли, що 90% проблем із зором відбуваються лише з однієї причини — через недостатнє кровопостачання очного яблука, погане живлення кришталика, склери та рогівки необхідними речовинами. І якщо усунути цю першопричину, можна повністю відновити зір до одиниці, відмовившись від дорогих операцій.

Ідея Сергія допомагає відрегулювати правильне кровопостачання всього зорового апарату людини. Це дозволяє повністю усунути ризик втрати зору на початковій стадії хвороби. Але, безумовно, цього мало, щоб відновити роботу очей на тяжких стадіях захворювань, коли вже йдеться про повну сліпоту.

Власне, тому й знадобилися зусилля такої величезної кількості лікарів та медичних фахівців, щоб створити на основі запропонованої Сергієм формули ефективний засіб, який відновлює зір у будь-якому віці та практично за будь-яких патологічних станів. Готовий продукт отримав назву «Окуларен», і на сьогоднішній день це найефективніший і найбезпечніший спосіб повернути собі зір!

Кореспондент: "Але вважається, що відновити зір безопераційним способом неможливо, тим більше після 40 років?"

Наталія Пасєчнікова: Це все дурниці. Та й бажання фармацевтичних кампаній заробити. Вже давно доведено, що будь-яка система організму вміє самовідновлюватися, потрібно лише їй допомогти зняти запальні процеси, посилити кровопостачання та прискорити виведення відмерлих клітин і токсинів.

Кореспондент: “Але ж раніше лікували якось зір? В аптеках на полицях багато різних препаратів”.

Наталія Пасєчнікова: У тому й річ, що маса. Але всі вони засновані на принципі, описаному на початку інтерв'ю. Препарати тільки знімають симптоматику - от і все, на що вони здатні. Людині на короткий проміжок часу стає кращє. Але в цілому вони скоріше негативно впливають на зір, ніж відновлюють його.

Тут Сергій був абсолютно правий. Якщо подивитися на формули препаратів в аптеках, то будь-якому фахівцю стане зрозуміло, що їх варто приймати лише у крайньому випадку.

Кореспондент: “То чим вони відрізняються від «Окуларен»? Новий засіб допомагає повністю повернути зір?

Наталія Пасєчнікова: Основне завдання нашого засобу – створення нової тканини замість пошкодженої та відновлення кровопостачання ока. Одного курсу достатньо, щоб активізувати понад 930 000 клітин, які безпосередньо беруть участь у процесі відновлення зору. І так щоразу. У цьому полягає ключовий принцип нового методу.

При цьому ми, як і Сергій, підійшли до питання зовсім нетривіально. Його засіб - це не просто чергове компонування хімічних сполук, які кочують з одних ліків до інших, а унікальний склад сильно концентрованих витяжок рослинного походження. Це робить його не тільки максимально ефективним, а й цілком безпечним, натуральним.

Процеси відновлення зору та пошкоджених очних тканин починаються вже з перших днів прийому, АЛЕ для досягнення потрібного терапевтичного ефекту потрібно пройти повний курс – формула має накопичувальний ефект. Зображення стає чітким, покращується фокусування, знімається почервоніння та печіння.

Далі відбувається відновлення клітин і зір повертається навіть у найзапущеніших випадках. Крім того, на відміну від аптечної хімії, «Окуларен» не впливає на дрібні судини очного яблука.

Кореспондент: Від яких проблем із зором допомагає цей засіб?

Наталія Пасєчнікова: «Окуларен» допомагає практично за будь-яких захворювань органів зору:

 • короткозорість
 • далекозорість
 • астигматизм
 • глаукома
 • катаракта
 • запалення зорового нерва
 • неврит
 • увеїт (запалення судинної оболонки ока)
 • синдром "сухого ока"
 • дистрофія сітківки та багато інших проблем, пов'язаних із зором.

У процесі клінічних випробувань було доведено, що "Окуларен" сприяє:

 • Профілактика очних захворювань, в т.ч. міопії, глаукоми та катаракти.
 • Відновлення та збереження зору.
 • Захищає зір при підвищенні зорових навантажень (при роботі за комп'ютером та негативному впливі сонячних променів).
 • Нормалізації внутрішньоочного тиску.
 • Захист кришталика, в т.ч. від помутніння.
 • Поліпшення гостроти зору.
 • Підвищення контрастності зору.
 • Відновленню пошкоджених клітин органу зору.
 • Поліпшення кровообігу в органах зору.
 • Знімає синдром сухого ока (втома очей, свербіж почервоніння, сухість, різь).

І ось що цікаво. Пам'ятайте, я сказала, що у складі там лише натуральні рослинні компоненти. Так ось, замість застарілої технології їхньої обробки зараз виробник використовує новітню технологію холодної екстракції. З її допомогою із рослин виділяють концентровані активні речовини з максимальним збереженням їхньої користі. Завдяки цій технології ефективність формули збільшилась на 47%!

Кореспондент: “Але ж «Окуларен» теж буде в аптеках? Скільки він, до речі, буде коштувати?

Наталія Пасєчнікова: Як тільки стало зрозуміло, що у нас справді виходить щось варте уваги на світовому ринку, фармацевти атакували нас по всіх напрямках. Вони та Сергію спочатку пропонували продати формулу.

Не знаю, чи розповідав Вам Сергій, та йому навіть погрожували. Вони просто не хочуть дати запустити Окуларен у виробництво! Це просто бандитизм та саботаж!

Корекція зору в наш час – це найбільша у світі ніша фармацевтичного ринку. Лише у США продається ліків на мільярди доларів щороку. Наш засіб може кардинально змінити ситуацію на ринку. Можна буде один раз пройти курс з «Окуларен» і повернути зір раз і назавжди в будь-якому віці.

Кореспондент: "Якщо "Окуларен" не з'явиться в аптеках, як його тоді можна буде дістати?"

Наталія Пасєчнікова: Ми обговорювали кілька варіантів та зупинилися на найефективнішому.

Прямо зараз ми запустили спеціальну програму, в рамках якої Окуларен можна замовити зі знижкою до 100% по акції! Половину фінансування взяв на себе Інститут очних хвороб і тканинної терапії ім. В. П. Філатова. Зараз попит на засіб виріс у десятки разів, на всіх не вистачить, тому останніми днями акції отримати його зі знижкою можна лише через офіційний онлайн-розіграш. Як то кажуть, щоб нікому не було прикро.

Наразі важливо привернути увагу людей до «Окуларен». Сподіваємося, що спрацює ефект "сарафанного радіо" і кожен пацієнт, який повернув собі зір, рекомендуватиме цей засіб своїм знайомим.

Важливо! Було зроблено висновок, що - найкращий час початку відновлення зору. Завдяки стабілізації середньої температури прискорюється обмін речовин, посилюється циркуляція крові в організмі, збільшується приплив крові та кисню до внутрішніх органів, у тому числі, органи зору та ефект від використання засобу зростає. Відновлення зору відбувається на 67% швидше, ніж це відбувалося в іншу пору року.

Вгадай, у якій коробці знижка {$land_default_prices.discount}%

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка

0%

Коробка
Фото продукта

Все, що Вам потрібно, це ввести ім'я та номер телефону.

Поспішайте!
У Вас залишилося часу:

10 : 00

{$land_default_prices.s4} {$land_default_prices.curr}

{$land_default_prices.s1} {$land_default_prices.curr}*

У вас залишилася 1 спроба!

Спробуйте ще раз!